Yeşim Özdoğan
Site Yöneticisi

Yeşim ÖZDOĞAN, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İstek Belde Lisesi'nde tamamladı. Marmara Üniversitesi'nde İktisat bölümünü bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi'nde finans ve pazarlama üzerine yüksek lisansını tamamladı. Üniversite yıllarında çeşitli sosyal sorumluluk derneklerinde yönetim düzeyinde görev aldı. İtalyancasını geliştirmek üzere 1 yıl İtalya'da kaldı. 

2001 yılında iş hayatına satış ve pazarlama ile başladı, bu alanda çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra, 2003 yılında tekstil sektöründe planlama ve pazarlama üzerine çalışmaya başladı ve halen devam etmektedir. 

Şu  anda profesyonel iş hayatının yanında Yaş35.com için çalışmalarını sürdürmektedir.

Serhat Özdoğan
Site Yönetcisi
Serhat ÖZDOĞAN, 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Pendik Lisesi'sinde tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Bölümü’nden mezun oldu. 10 yıl iş geliştirme ve pazarlama alanında çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra 2010 yılında Gayrimenkul Değerleme Alanı'nda profesyonel çalışma hayatına devam etmektedir. Sosyal hayatında Kisstanbul Radio, Yaş35.com vb. projeler üreterek insanlığa faydalı olmak için çalışıyor.
Mert Çuhadaroğlu
Yazar/Danışman
Mert Çuhadaroğlu, 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Avusturya Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 15 yıl denetim ve finans sektöründe çalıştıktan sonra 2012 yılından itibaren koçluk, danışmanlık ve yazarlık yapmaya başladı. Hayatını Seç (2012), Hayatını Değiştir (2014), Yarına Notlar (2015), Senin Olan Sana Gelir (2017), Bilgelik ve Huzur Defteri (2018) isimli beş adet yayınlanmış kişisel gelişim kitabı bulunmaktadır. Bireylere ve şirketlere koçluk, danışmanlık, mentörlük ve eğitim hizmetleri sunan Mert Çuhadaroğlu ayrıca web sitesinde ve sosyal medyada günlük motivasyon yazıları yazmaktadır. www.mertcuhadaroglu.com